دانلودرمان هنوز عاشقانه کنار توام برای موبایل ،کامپیوتر،آندروید،تبلت ،آیفون ،آیپد 

نوشته katy_kiani و gandom_me کاربران انجمن نودهشتیا 

خلاصه داستان:

نگی را دوست دارم به دلیل وسعت و بی کرانگی روح نه  که همه چیز را می آزماید 

و مخاطب زشت ترین فحش ها و زیباترین شعرها و گنگ ترین احساسات 

و مخوف ترین ترسهای مردانه ست. نگی یعنی یک منحنی سینوسی ابدی

با محور مختصاتی n بعدی و ضرب بی نهایت احساس 

و تفریق آگاهانه منطق و جمع اضدادی گیج کننده 

و تقسیم دردناک سلولهای بدن با موجودات آینده

بخشی از رمان :آخه بگو کی مجبورت کرده کلاس ساعت 8صبح بگیری!!!حالا باید با بدبختی پاشی بری سر کلاس.فقط سه

ساعت خوابیدی!همینطور که داشتم سر خودم غر میزدم داشتم آماده میشدم که برم سر کلاس.چند مشت آب خنک به صورتم زدم تا خواب از کله ام بپرهتند تند صورتمو با دستمال خشک کردم و ضد آفتابمو زدم.از سرویس بهداشتی خوابگاه بیرون اومدم رفتم سمت اتاق.مانتو مشکی اسپرت با جین سرمه ایی ،جوراب مچیه نایک رو تند تند پام کردم و کتونی مشکی،کوله سرمه ایی و مقنعه کرواتی مشکیمو سرم کردم و همینطور که تند تند دسته های مقنعه رو پیچ میدادم دور هم تا از زیر رد کنم و دور سرم تل کنم پاورچین پاورچین از اتاق بیرون رفتم بیرون تا نیلو وسارا هم اتاقیام بیدار نشن از در خوابگاه زدم بیرون و توی سرویس یونی نشسته ام.

ژانر:عاشقانه

تعدادصفحات:

مه رمان بیرون ,کلاس ,عاشقانه ,کنار توام ,عاشقانه کنار ,هنوز عاشقانه ,دانلودرمان هنوز منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه نرم افزار حسابداری شایگان سیستم الان بخر تحویل بگیر کسب درآمد اینترنتی تخفیف ویژه فقط برای امروز کیسه راشل،توری بسته بندی محصولات کشاورزی همه چی موجوده دانلود تحقیق دانلود کتاب و جزوه